Straipsniai


Kas naujo apie greituosius kreditus

2018/12/07 3 komentarai

Pastaraisiais metais greitasis kreditas įgavo aiškesnę formą. Šia paslauga pasinaudojo daugybė žmonių, kai kuriems nelabai sekėsi grąžinti pinigus, kiti kaip tik sėkmingai grąžino. Na, situacijų labai daug, jos įvairios, o tai yra statistikos specialistų interesų sritis.

Natūralu kreditus sieti su finansų krize. Šis pastebėjimas labai taiklus. Tuo metu, kai Lietuvoje buvo finansų krizė, greitasis kreditas buvo linksniuojamas itin dažnai. Dabar šis žodžių junginys taip pat vartojamas neretai, tam įtakos turi įvairiausi veiksniai, o didžioji dalis žmonių skolinimosi poreikį veikiausiai susietų su mažais atlyginimais. Palyginus su kai kuriomis kitomis šalimis galima teigti, kad lietuviškas atlyginimas = skurdokas. Tačiau būna ir kitokių atvejų, pavyzdžiui, netikėtai susikaupia daug išlaidų ir net gaunant padorias pajamas nepavyksta taip paprastai susitvarkyti.

Įprasta atsižvelgti į tai, kiek kartų greitasis kreditas imtas Lietuvoje per konkretų laikotarpį, tačiau reikėtų paminėti ir kitą aspektą: ne tik pasirašytų sutarčių gausu, bet ir pačios sumos auga. T. y. skolinamasi didesnes sumas. Ar šią tendenciją galėtume sieti su euro įvedimu? Ko gero, bent iš dalies tokia sąsaja atspindi realią situaciją.

Pliusai ir minusai
Jei žiūrėjote ar žiūrite kokį nors realybės šou, jums pažįstamas pliusų ir minusų dėliojimas. Šiuokart tokį principą pritaikysime kreditams. Akivaizdu, kad statistika nebūtų tokia išsami, jei paslauga būtų vien teigiama ar vien neigiama.

Kaip pagrindinį pliusą neabejotinai įvardytume greitą pinigų gavimą. Juk iš čia ir pavadinimas – greitasis kreditas. Ne lėtasis, ne vidutinis, o greitasis. Kitas privalumą iliustruojantis punktas yra patogumas. Sistema sukurta taip, kad vartotojams nereikėtų kvaršinti galvos nesusigaudant, kaipgi pasinaudoti paslauga. Apie patogumą verta pridėti ir turint omenyje skolinimąsi internetu – tai įrodo viso paslaugų sektoriaus modernėjimą.

Aišku, minusų neišvengiama. Vienas iš jų – nemažos palūkanos. Pasiskolinama mažesnė suma, o reikia grąžinti jau solidesnę. Tačiau kitaip skolinančios įmonės negautų pelno. Na, o šiaip, kad ir kokių neigiamų atgarsių sklistų, pati kreditų paslauga nėra koks nors blogis. Juk pinigai sudėtingesnėje situacijoje – tai pagalba, tik reikia mokėti tinkamai elgtis ir atsakingai grąžinti.

Skaityti daugiau

Greitieji kreditai. Viskas apie juos

2018/12/04 4 komentarai

Pinigų skolinimasis – tai tikrai nėra pats maloniausias procesas, tačiau tuomet, kada pinigų reikia gana skubiai, o iki algos ilgo dar šiek tiek laiko, tenka pagalvoti apie galimybes, iš kur būtų galima pasiskolinti pinigų. Paskutiniu metu vis labiau populiarėja greitieji kreditai, ir įmonių, kurios teikia kreditus, galima rasti tikrai nemažai. Vis dėlto, tuomet, kada yra norima pasiskolinti pinigų, neretai kyla įvairių klausimų, susijusių su kreditų teikimu. Taigi, kokie jų yra patys dažniausi?

apie kreditusNeretai yra teiraujamasi, kam gali būti teikiamas kreditas, ir dauguma bendrovių kreditus teikia tiems žmonėms, kurie yra pilnamečiai, gaunantys pastovias mėnesines pajamas, o taip pat neturintys pradelstų finansinių įsipareigojimų. Kiekvieną kartą, kuomet klientai nori pasiskolinti pinigų, yra vertinamos jų galimybės grąžinti pasiskolintą pinigų sumą,tačiau taip pat ir patiems vertėtų pagalvoti, ar grąžinant pinigus nekils jokių sunkumų.

Taip pat yra klausiama, kaip galima būtų pasiimti kreditą, ir populiariausias skolinimosi būdas – tai kreditai internetu, kurie gali būti teikiami klientams, kurie užsiregistruoja internetiniame puslapyje, patvirtina asmens tapatybę bei užpildo paraišką. Jei kreipiamasi dėl kredito bendrovės darbo metu, paraiška dažniausiai yra išnagrinėjama per 15-30 minučių, ir tuomet yra pateikiamas atsakymas dėl kredito teikimo. Jei kreipsitės nedarbo metu, tokiu atveju jūsų paraiška bus išnagrinėta artimiausią darbo dieną.

Kaip grąžinti kreditą – tai taip pat gana dažnai užduodamas klausimas, ir jį grąžinti galima pervedant į bendrovės banko sąskaitą tam tikro nustatyto dydžio pinigų sumą. Tai labai svarbu padaryti laiku, kadangi vėluojant bus skaičiuojami delspinigiai, ir teks grąžinti didesnę pinigų sumą nei buvo pasiskolinta.

Deja, gyvenime ne visas situacijas galima numatyti, tad neretai teiraujamasi, ką daryti, jei nepavyktų kreditą grąžinti laiku. Tam tikros kreditus teikiančios įmonės gali pasiūlyti atidėti mokėjimo terminą, tačiau tokią galimybę siūlo tikrai ne visos kreditus teikiančios bendrovės. Labai svarbu dar iš anksto išsiaiškinti, ar bus suteikta tokia galimybė, jei iškiltų nenumatytų keblumų. Jei greitieji kreditai nėra grąžinami laiku, o jų mokėjimo terminas nėra pratęsiamas, tokiu atveju yra skaičiuojami delspinigiai už kiekvieną pradelstą dieną, taigi, to tikrai norėtųsi išvengti.

Prieš pasiimant kreditą visada yra svarbu išsiaiškinti, kokios kreditų teikimo bei grąžinimo sąlygos, ir galima palyginti, kokios kreditus teikiančios bendrovės gali pasiūlyti pačias palankiausias kreditų teikimo sąlygas. Informacijos galima rasti kreditorių internetinėse svetainėse, ir tai tikrai padės atrasti geriausią sprendimą.

Skaityti daugiau

Greitieji kreditai jo paieskos ir palyginimas

2018/12/04 Komentarų nėra

Greitas kreditas – daugelio žmonių išsigelbėjimas sunkmečio laikotarpiu. Tikrai, sumažėjus atlyginimams ir pakilus daugumos paslaugų kainoms tenka gyventi kaip tik išeina, o esant nelaimei, imti ir greitąjį kreditą. Dauguma asmenų greitosios paskolos labai baiminasi, tad kokios gali būti jo pasekmės, ir kaip elgtis, kad išvengti nemalonių situacijų?

Imant greitą kreditą viską būtina ypatingai gerai suplanuoti – juk jį grąžinti būtinai reikia per nustatytą laikotarpį, o to nepadarius Jūsų gali laukti nemaži delspinigiai – jie priklauso nuo pačios bendrovės, tačiau dažniausiai yra taikomas 1% per dieną tarifas.

Dėl šios priežasties siūlome niekados nesislėpti nuo greitos paskolos bendrovės, net jei manote, kad greitos paskolos grąžinti nespėsite. Jūs bet kokiu atvėju būsite anksčiau ar vėliau pagauti ir tada Jums reikės mokėti visą paskolos sumą, delspinigius ir netgi antstolių išlaidas. Kur kas pigesnė galimybė – tai kredito mokėjimo laikotarpio prailginimas, už tai Jums teks mokėti arba papildomą kelių litų sumą per dieną, arba Jums tebus skaičiuojamos palūkanos – jos paprastai yra kelis kartus mažesnės už delspinigius.

Kelis kart didesnė atiduota suma taip pat nėra vienintelė blogybė, kuri Jūsų laukia jei greitojo kredito negrąžinate tinkamu laiku. Kur kas didesnė blogybė – tai įrašas su Jūsų vardu “CreditInfo” skolininkų registre. Čia Jūs būsite 10 metų, ir per tą laiko tarpą Jūsų tikimybė pasiimti kitą greitąjį kreditą, ar net būsto paskolą, visiškai sumažės. Taigi, trumpai tariant, visi Jūsų gyvenimo planai gali visiškai pasikeisti dėl menkos klaidelės.

Tačiau kaip išvengti tokių blogų momentų? Apie tai reikia pagalvoti dar prieš pasiimant greitą kreditą. Gerai pagalvokite, ar spėsite jį grąžinti laiku. Galbūt kur kas paprasčiau būtų pasiskolinti pinigų iš draugų ar giminių. Juk jiems nereikės net mokėti delspinigių ar palūkanų, o ir į teismą artimasis tikrai nepaduos.

Visgi, jei dėl nenumatytos priežasties greitasis kreditas negali būti grąžintas laiku, tuomet vėlgi patogiausia yra kreiptis į artimuosius. Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite to atlikti – kita išeitis yra ieškoti papildomo uždarbio. Dažnai tokie trumpalaikiai darbo pasiūlymai gali padėti išbristi iš didelės bėdos. O galbūt, netgi padėti lengviau verstis ateityje.

Tad dabar jau žinote, kaip reikia elgtis paėmus greitą kreditą. Kaip jau sakėme, būtina yra žinoti, kad Jūs turite galimybes jį sumokėti laiku, ir tik tuomet ryžtis tokiam žingsiui. Daugelis asmenų jau bandė lengvai pasipelynti iš tokių bendrovių, tačiau dar nei vienam toks lengvo uždarbio planas nesibaigė gerai”džiaugsmingai.

Skaityti daugiau

Namu remontas ir greitasis kreditas

2018/12/04 Komentarų nėra

Dažnam lietuviui remontas yra nuolatinis gyvenimo palydovas, kaip ir kreditas internetu. O taip pat tai neretai yra ir vienas su kitu susiję dalykai. Kada kreditas internetu visa para imamas dėl NT gerinimo, remonto, tada belieka tik džiaugtis – juk tai rodo gyvenimo gerėjimą. Taigi, kaip nutinka, kad žmonės skolinasi remontui? Apie tai kalbamės su meistru Tomu, kuris dirba statybų įmonėje.

Ar žmonės visada atsiskaito už paslaugas?
Mes pasirašome su žmonėmis tokias sutartis, kad jie turi atsiskaityti, nes jeigu neatsiskaitys, prasidės delspinigiai ir panašūs dalykai. Todėl kreditas internetu kartais būna žmonėms ir reikalinga išeitis, jeigu remontas, statybos kainuoja brangiau nei tikėtasi, arba jeigu jie tuos pinigus kažkam kitam praleidžia. Esame įpratę, kad pirma būna atliktas darbas, o tada už jį sumokama. Tai mes darome kitaip. Imame ir avansą, ir darbų eigoje po tam tikrų etapų atliekamas apmokėjimas. Tie, kas be sutarčių kaimuose dirba pas žmones, turbūt žino, kad visada labai rizikuoja ir tiesiog nuo nuotaikos kartais kai kurių piliečių priklauso, ar jie sumokės kaip susitarta, ar pradės kabinėtis, kad neva negerai viskas padaryta ir kažko dar norės. Žodžiu, sutartis yra būtina, nes jeigu jos nebūtų, žmonės gal ir nesumokėtų iki galo. Ypač tais atvejais, kai jiems pritrūksta pinigų ir tada jiems padeda mini paskolos internetu. Juk žmonėms labiau norėtųsi likti skolingiems statybininkui, o ne paskolų bendrovei. Tačiau tai yra tikra šventvagystė, nesumokėti meistrui už atliktus darbus. Juk tu iš žmogaus duoną atimi. O kai pasiskolini iš paskolų teikėjų, tai jau tavo reikalas jiems išsimokėti laiku.

Ar dažnai žmonės darosi remontus, ką pagrinde remontuoja?
Vieni žmonės daro remontus tada, kai namuose būna kažkokios kritinės būsenos, pavyzdžiui, per langus ar sienas švilpia vėjas, per grindis ateina pelės, per stogą teka kriokliai, o po sienomis sproginėja elektros instaliacijos. Tada dažniau būna reikalingas ir kreditas internetu pigiausias. Kiti daro remontus nuolat, kad net nereikėtų sulaukti tos kritinės būsenos. Jiems nemalonu gyventi taip iki galo visko nesusitvarkius. Dėl to jie paprastai jau būna pasitaupę pinigų ir neprireikia jų daugiau, kad kažką galėtų dar pasiskolinti. Jau turi pasiruošę ir nuolat atnaujina namus. Dar kiti žmonės apskritai statosi kažkokį naują namą – tai irgi yra įmanomas dalykas. Tam jau paprasto kredito neužtenka, dažniausiai reikia rimtos ir didelės būsto paskolos.

Ar dažnai žmonėms prireikia pasiskolinti, kad susimokėtų? T.y., viršija lūkesčius kaina?
Na, paskolos internetu be uzstato kiekvieną darbų sezoną yra įprastas reiškinys. Jeigu tai yra naujos visiškai statybos, tai galima kainą ir tiksliau paskaičiuoti iš anksto. Bet jeigu ardai kažkokią statinio dalį, pamatai tik tada, kokia ten problema, tada paaiškėja ją eliminuojant, ko dar reikės. Nežinai tiksliai, kiek užtruksi, kokių medžiagų reikės, kol nepradedi daryti. Kartais žmonės galvoja, kad kokį lašantį stogą galima silikonu už 200 eurų užtaisyti ir viskas. O paskui paaiškėja, kad ten visą šlaitą reikia pakeisti už 1000 eurų, ir tai dar čia labai pigiai. Jie visada turi pasirinkimą – gali neimti tų paslaugų, pasakyti darbininkui, kad jis paliktų viską, kaip yra. Bet paprastai, kas jau pradeda, tai ryžtasi ir pabaigti. Žinoma, jeigu tik kreditas internetu nuo 18 metu būna suteiktas ir galima būna susimokėti už viską.

Skaityti daugiau

Ar greitieji kreditai ar kita paskola?

2018/12/04 Komentarų nėra

Kad ir kaip norėtume nesunkiai valdyti savo finansus, kurie galėtų užtikrinti mūsų saugią ateitį, visgi, ne visada viskas būna taip, kaip mes norime. Daugeliu atveju skaičiavimai ne visada atitinka realybę ir kartais tenka ieškoti alternatyvų, kurios bent laikinai galėtų padėti išspręsti mūsų finansines problemas. Greitieji kreditai – viena iš galimybių. Tačiau apie pastarąją labai daug kalbama ir diskutuojama, kadangi nepavyksta tikslingai nuspręsti, ar tai tikrai gera paslauga. Greitieji kreditai suteikiami kur kas greičiau nei kad bankai teikia paskolas. Daugelis žmonių tvirtina, kad pasiskolinti iš bankų yra beveik neįmanoma, kadangi net ir tokiu atveju, jeigu atitinkate visas sąlygas – vistiek kas nors galiausiai sukliudo gauti paskolą. Greitieji kreditai internetu, šiuo atveju, kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi juos gauti galima labai greitai ir paprastai. Tuo pačiu kreditai internetu skolina kur kas mažesnėmis palūkanomis, tad jeigu Jums tai yra aktualus aspektas – rekomenduojame jį išbandyti. Visi nori pasiskolinti pigiau. Greitieji kreditas palyginus su visomis institucijomis – geriausias pasirinkimas. Taip pat kreditas suteikiamas beveik visiems asmenims, kuriems jo reikia. Tai labai reikšmingas pliusas, kurį žmonės labai vertina. Aišku, sąlygų yra, tačiau jos ne tokios aukštos, kaip kad skolinantis iš bankų. Taip pat kreditas neįpareigoja žmogaus jaustis nemaloniai, kad pinigai yra pasiskolinami. Skolinantis iš giminaičių labai dažnai kyla moraliniai pykčiai. Pamirškite juos. Kreditai gali būti suteikiami internetu, gali būti išduodami SMS žinutėmis, taigi kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Svarbiausia, kad yra labai daug kompanijų, kurios siūlo savo paslaugas, tad įvertinkite pasiūlymus ir pasirinkite teisingai. Greitieji kreditai pasirenkami dėl daugelio priežasčių, kadangi tai vienas iš pačių geriausių būdų gauti reikiamą pinigų sumą tuomet, kai jums jos labiausiai reikia. Kadangi kompanijų pasirinkimas yra labai platus – susidėliokite kriterijus ir pasirinkite teisingai.

Skaityti daugiau

Greitieji kreditai papildomos galimybės

2018/12/04 Komentarų nėra

Paskolų verslas savo istoriją skaičiuoja dar nuo viduramžių ir iki šių dienų yra smarkiai paplitęs pasaulyje. Vargu ar verslas iš vis kada nors išnyks, nebent kardinaliai keistųsi pasaulinė ekonominė situacija, tačiau prireiks dar ne vieno šimtmečio, kol būtų įmanoma kardinalūs pokyčiai. Kad ir kaip bebūtų tolimoje ateityje, visuomet verta stebėti dabartines perspektyvas, o jos, tiesą sakant, yra tikrai neblogos. Turtingesnės kompanijos ar individualūs žmonės skolina pinigų mažiau turintiems tam, kad šie galėtų įsigyti norimus daiktus, verslo vystymui ar kitoms reikmėms. Su tokia milžinišką paskolų paklausa, nieko keisto, kad atsiranda ir didžiulė pasiūla, kuri gali prisitaikyti prie kiekvieno individualių poreikių. Vienas naujausių pasirinkimų, kuris teikia begalės privalumų yra greitieji kreditai, kurie pastaruoju metu spaudoje yra išryškinami įvairiomis spalvomis.

Greitieji kreditai, kaip paskolų rūšis atsiradusi dar visai neseniai, jau spėjo tapti vienu populiariausiu finansinių priemonių pinigams gauti. Gebėjimas gauti paskolą internetu ar net SMS žinute, itin paprastos paraiškos pildymo bei gavimo sąlygos ir, žinoma, itin spartus pinigų išdavimas tenkina labai daug poreikių. Įvairiomis situacijomis žmonės net yra priversti ieškoti itin greitų pinigų, o anksčiau, kai paskolos patvirtinimo tekdavo laukti kelias dienas ar net savaites, versdavo griebtis už galvos, mąstant, kaip pratemti dabartines dienas. Su greita paskola viskas tapo kur kas paprasčiau. Jeigu jums trūksta nedidelės sumos kasdienėms reikmėms, arba susiklosčiusios aplinkybės verčia ieškoti greitų pinigų, jūs juos be jokio vargo galite gauti tiesiog pasinaudoję kompiuteriu ar telefonu.

Nors žiniasklaida greituosius kreditus yra linkusi linksniuoti blogąja linkme, viskas toli gražu nėra taip blogai. Daugeliu atveju greitieji kreditai tampa itin patvariu ramsčiu, į kurį galima atsiremti esant susiklosčiusioms aplinkybėms. Žinoma, situacijų yra įvairių ir kai kada žmonės, nebesugebėdami atidavinėti paskolos, tikrai yra priversti dar kartą ieškotis, pagalbos, tačiau ir šiuo atveju sprendimo būdų yra įvairiausių. Paskolos termino atidėjimas, mokėjimo atidėjimas, paskolų refinansavimas bei įvairios kitos priemonės, sukurtos tų pačių kreditų bendrovių, gali išgelbėti jus iš susiklosčiusios Svarbiausia ieškokite išeičių ir jas visuomet rasite.

Skaityti daugiau